Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants
Foto Nom Categoria Contacte Curriculum vitae
  Blesa Pérez, Andreu Professor Titular de la Universitat blesa@emp.uji.es

Archivo descargable

Callarisa Fiol, Luis J. Professor Titular de la Universitat

callaris@emp.uji.es

Archivo descargable
Estrada Guillén, Marta Professora Ajudant estrada@emp.uji.es Archivo descargable
Fandos Roig, Juan Carlos Professor Ajudant  jfandos@emp.uji.es Archivo descargable
Gimeno Navarro, Miguel Ángel Professor Ajudant  ngimeno@emp.uji.es Archivo descargable
López Navarro, Miguel Ángel Professor Titular de la Universitat  mlopez@emp.uji.es Archivo descargable
  Ripollés Meliá, María Professora Titular de la Universitat  mripolle@emp.uji.es Archivo descargable
  Rodríguez Artola, Rosa Mº Professora Col·laboradora  artola@emp.uji.es Archivo descargable
Suárez Burguet, Celestino Catedràtic d'Economia Aplicada   Archivo descargable
Sáchez García, Javier Doctor en Direcció d'Empreses

jsanchez@emp.uji.es

Archivo descargable
  Tortosa Edo, Vicent Professor Associat vtortosa@emp.uji.es Archivo descargable
  Vallet-Bellmunt, Teresa Professora Titular de la Universitat vallet@emp.uji.es Archivo descargable

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies