Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants
Nom Dades Contacte
Dr. José Luis Jiménez Salvador Director del Màster. Professor del Departament de Prehistòria, Arqueologia i Història Antiga Jose.L.Jimenez@uv.es
Dra. Ester Alba Pagán Professora del Departament d'Història de l'Art. Esther.alba@uv.es
Dra. M. Luz Mandingorra Llavata Professora del Departament d'Història Medieval i CCTT Historiogràfiques. M.Luz.Mandingorra@uv.es
Dr. Jorge Hermosilla Pla Professor del Departament de Geografia. Jorge.Hermosilla@uv.es 
Dr. Josep Montesinos Martínez Professor del Departament d'Història de l'Art, Degà de la Facultat. Josep.Montesinos@uv.es
Dr. Manuel Ruzafa García Professor del Departament d'Història Medieval i CCTT Historiogràfiques. Manuel.Ruzafa@uv.es 
Joaquín Lacasta Calvo Administrador de la Facultat de Geografia i Història. Joaquin.V.Lacasta@uv.es 
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies