Logo de la Universitat de València Logo Servei de Llengües i Política Lingüística Logo del portal

Direcció

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Manel Perucho Pla Director 963 937 716 direccio.llengues@uv.es Serpis, 29
Alfons Esteve i Gómez Cap del servei 963 937 712 direccio.llengues@uv.es
alfons.esteve@uv.es
Serpis, 29

Administració

llengues@uv.es

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Natividad Gadea Guardiola Tècnica de gestió 963 937 715 natividad.gadea@uv.es Serpis, 29
Puri Martí Pla Administrativa 963 937 160 purificacion.marti@uv.es Serpis, 29
Bernat Cuenca Cortés Administratiu 963 937 609 bernat.cuenca@uv.es Serpis, 29
Mireia Ramos Lluch Administrativa 963 937 160 mireia.ramos@uv.es Serpis, 29

Secció d'Aprenentatge i Acreditació

aprenentatge.llengues@uv.es

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Rubén Trenzano Juan Cap de la secció 961 625 634 ruben.trenzano@uv.es Serpis, 29
Ferran Bataller Gomar Tècnic lingüístic 963 937 720 ferran.bataller@uv.es Serpis, 29

Campus de Blasco Ibáñez

cal.blasco@uv.es


Maria Sirera Conca Tècnica lingüística
(valencià)
963 983 048 maria.sirera@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Núria Plot i Agustí Tècnica lingüística
(francès i anglès)
963 937 726 nuria.plot@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Javier Bayarri Marzal Recepcionista 963 937 608 clece.f.javier.bayarri@ext.uv.es CAL Blasco Ibáñez
Isabel Escamilla Garcia Recepcionista 963 937 608 clece.isabel.escamilla@ext.uv.es CAL Blasco Ibáñez

Campus de Burjassot-Paterna

cal.burjassot@uv.es


Càrol Delgado Medina Tècnica lingüística (valencià) 963 544 519 carolina.delgado@uv.es CAL Burjassot-Paterna
Graeme Berman Tècnic lingüístic
(anglès)
963 544 080 graeme.berman@uv.es CAL Burjassot-Paterna
Sari Hernández Cantos Recepcionista 963 543 200 hercansa@ext.uv.es CAL Burjassot-Paterna
Alejandro Mendoza Collado Recepcionista 963 543 200 mencoa@ext.uv.es CAL Burjassot-Paterna

Campus dels Tarongers

cal.tarongers@uv.es


Maties Marí i Muñoz Tècnic lingüístic
(valencià)
963 937 723 maties.mari-munoz@uv.es CAL els Tarongers
Guillem Calaforra i Castellano Tècnic lingüístic
(alemany i anglès)
961 625 360 guillem.calaforra@uv.es CAL els Tarongers
Amparo Raga Salvador Recepcionista 963 828 918 amparo.raga@uv.es CAL els Tarongers
Manuel Tello Sancho Recepcionista 963 828 918 manuel.tello@uv.es CAL els Tarongers

Secció d'Assessorament Lingüístic

assessorament.linguistic@uv.es

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Ferran Fabregat i Cosme Cap de la secció 963 937 717 ferran.fabregat@uv.es Serpis, 29
Antoni Beltran i López Assessor lingüístic 963 937 741 antoni.beltran@uv.es Serpis, 29
José Manuel Guevara Muñoz Assessor lingüístic 963 937 721 jose.m.guevara@uv.es Serpis, 29
Joan Miquel de Val i Forna Assessor lingüístic 963 937 718 joan.m.val@uv.es Serpis, 29
Vicent Sanxis Alcanyís  Assessor lingüístic 961 625 387 vicent.sanxis@uv.es Serpis, 29

Secció de Dinamització Lingüística

dinamitzacio.llengues@uv.es

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Rafael Ramos i Armengol Cap de la secció 963 937 727 rafael.ramos@uv.es Serpis, 29
Joan Antoni Cebrian i Molina Tècnic lingüístic 963 937 728 joan.a.cebrian@uv.es Serpis, 29
Carles Plasencia Vilanova Tècnic lingüístic 961 625 182 carles.plasencia@uv.es Serpis, 29
Maria Sales Vargas Tècnica lingüística 963 937 711 maria.sales@uv.es Serpis, 29

Secció de Recursos Lingüístics

recursos.llengues@uv.es

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Francesc Esteve i Gómez Cap de la secció 963 937 724 francesc.esteve@uv.es Serpis, 29
Ana Pla Gomar Tècnica lingüística 963 937 725 ana.pla@uv.es Serpis, 29