Logo de la Universitat de València Logo Servei de Llengües i Política Lingüística Logo del portal

Direcció

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Rafael Castelló Cogollos Director 963 937 716 direccio.llengues@uv.es Serpis, 29
Alfons Esteve i Gómez Cap del servei 963 937 712

direccio.llengues@uv.es
alfons.esteve@uv.es

Serpis, 29

Administració

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
M. Carmen Soriano Sánchez Tècnica de gestió 963 937 715 carmen.soriano@uv.es Serpis, 29
Iban Alonso Araque Administratiu 963 937 609 iban.alonso@uv.es Serpis, 29
Natividad Gadea Guardiola Administrativa 963 937 160 natividad.gadea@uv.es Serpis, 29
Pilar Hernández Sacristán Administrativa 963 937 160 mpilar.hernandez@uv.es Serpis, 29
Xema Gandia García Tècnic informàtic 961 625 634 jose.maria.gandia@uv.es Serpis, 29

Secció d'Aprenentatge i Acreditació

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Vicent Sanxis Alcanyís Cap de la secció 961 625 387 vicent.sanxis@uv.es Serpis, 29
Ferran Bataller Gomar Tècnic lingüístic
(valencià)
963 937 720

ferran.bataller@uv.es

Serpis, 29

Campus de Blasco Ibáñez


Elija Lutze Tècnic lingüístic
(valencià i alemany)
963 983 048 elija.lutze@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Núria Plot i Agustí Tècnica lingüística
(francès i anglès)
963 937 726 nuria.plot@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Javier Bayarri Marzal Recepcionista 963 937 608 clece.f.javier.bayarri@ext.uv.es CAL Blasco Ibáñez
Ana Isabel Carrasco Recepcionista 963 937 608 clece.a.isabel.carrasco@ext.uv.es CAL Blasco Ibáñez

Campus de Burjassot-Paterna


Daniel Gómez Castro Tècnic lingüístic
(valencià)
963 544 519 daniel.gomez-castro@uv.es CAL Burjassot-Paterna
Graeme Berman Tècnic lingüístic
(anglès)
963 544 080 graeme.berman@uv.es CAL Burjassot-Paterna
Sari Hernández Cantos Recepcionista 963 543 200 hercansa@ext.uv.es CAL Burjassot-Paterna
Alejandro Mendoza Collado Recepcionista 963 543 200 mencoa@ext.uv.es CAL Burjassot-Paterna

Campus dels Tarongers


Josepa Melià i Pascual Tècnica lingüística
(valencià)
963 937 723 josepa.melia@uv.es CAL els Tarongers
Guillem Calaforra i Castellano Tècnic lingüístic
(alemany i anglès)
961 625 360 guillem.calaforra@uv.es CAL els Tarongers
Amparo Raga Salvador Recepcionista 963 828 918 amparo.raga@uv.es CAL els Tarongers
Manuel Tello Sancho Recepcionista 963 828 918 manuel.tello@uv.es CAL els Tarongers

Secció d'Assessorament Lingüístic

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Ferran Fabregat i Cosme Cap de la secció 963 937 717 ferran.fabregat@uv.es Serpis, 29
Antoni Beltran i López Assessor lingüístic 963 937 741 antoni.beltran@uv.es Serpis, 29
José Manuel Guevara Muñoz Assessor lingüístic 963 937 721 jose.m.guevara@uv.es Serpis, 29
Maria Sirera Conca Assessora lingüística 963 937 719 maria.sirera@uv.es Serpis, 29
Joan Miquel de Val i Forna Assessor lingüístic 963 937 718 joan.m.val@uv.es Serpis, 29

Secció de Dinamització Lingüística

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Rafael Ramos i Armengol Cap de la secció 963 937 727 rafael.ramos@uv.es Serpis, 29
Ernest Anyó i Sanz Tècnic lingüístic 963 937 711 ernest.anyo@uv.es Serpis, 29
Joan Antoni Cebrian i Molina Tècnic lingüístic 963 937 728 joan.a.cebrian@uv.es Serpis, 29
Carles Plasencia Vilanova Tècnic lingüístic 961 625 182
629 850 154
carles.plasencia@uv.es Serpis, 29

Secció de Recursos Lingüístics

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Adreça electrònica Ubicació
Francesc Esteve i Gómez Cap de la secció 963 937 724 francesc.esteve@uv.es Serpis, 29
Maria Sales Vargas Tècnica lingüística 963 937 725 maria.sales@uv.es Serpis, 29