Universitat de ValènciaFacultat d'Infermeria Logo del portal

  • Facultat d'Infermeria

Composició  

Nom Càrrec / Estament Departament Contacte

Alcahuz Griñan, Montserrat

Presidenta / PDI Infermeria (9639) 83148
M.Montserrat.Alcahuz@uv.es
Abad Pérez, Irene Vocal / PDI Hª de la Ciència i la Documentació (9638) 64947
Irene.Abad@uv.es
Báguena Cervellera, María José Vocal suplente / PDI Hª de la Ciència i la Documentació (9638) 64937
mbaguena@uv.es
Barrachina Sancho, María Dolores Vocal / PDI Farmacologia (9639) 83834
Dolores.Barrachina@uv.es
Cabanes Brull, María Pilar Vocal / Alumnat   -
cabrull@alumni.uv.es
Campos Campos, Juan Vocal / PDI Infermeria (9638) 64480
camcam@uv.es
Cerdá Nicolás, J. Miguel Vocal / PDI Patologia (àrea A. Patològica) (9638) 64987
cerdan@uv.es
Cimas García, Celia Vocal / PDI Anatomia (9639) 83506
Celia.Cimas@uv.es
Jordá Cuevas, Esperanza Vocal / PDI Medicina (àrea Dermatologia) (9639) 83364
Esperanza.Jorda@uv.es
Lorente Lorente, Daniel Vocal / Alumnat   -
dalolo3@alumni.uv.es
Martínez Hervás, Sergio Vocal suplent / PDI Medicina (9638) 64844
Sergio.Martinez@uv.es
Martínez Sierra, Juan José Vocal / PDI Filologia Anglesa i Alemanya (9639) 83885
marsie3@uv.es
Mauricio Aviñó, María Dolores Vocal / PDI Fisiologia (9639) 83950
M.Dolores.Mauricio@uv.es
Megías Vericat, F. Javier Sense Voto / PDI Patologia (àrea Biologia Cel·lular) (9639) 55016
mevefran@uv.es
Muñoz Collado, Carlos Vocal / PDI Microbiologia i Ecologia (9638) 64996
camunoz@uv.es
Pérez Zafrilla, Pedro Jesús Vocal / PDI Filosofia del Dret, Moral i Política (9638) 64431
P.Jesus.Perez@uv.es
Vila Salinas, José M Vocal suplent / PDI Fisiologia (9639) 64646 (ext.51373)
Jose.M.Salinas@uv.es

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies