Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Màster Universitari en Gènere i Polítiques d'Igualtat
Nom Departament Telèfon E-mail
 Aguado Higón, Ana  Hª Contemporània  963 864 243
 963 864 700
 ana.aguado@uv.es
 Arbiol González, Clara  Didàctica i Organització Escolar  963 983 713  clara.arbiol@uv.es
 Azcárraga Monzonís, Carmen  Dret Internacional  963 828 551
 963 828 657
 carmen.azcarraga@uv.es
 Ballester Pastor, M. Amparo  Dret del Treball i de la Seguretat Social  963 828 664
 961 625 251
 amparo.ballester@uv.es
 Barberá Heredia, Ester  Psicologia Bàsica  963 864 823
 963 983 169
 esther.barbera@uv.es
 Bolufer Peruga, Mónica  Història Moderna  963 864 245
 963 983 547
 monica.bolufer@uv.es
 Bonilla Campos, Amparo  Personalitat, Avaluació i Tractaments  Psicològics  963 864 476
 963 864 397
 amparo.bonilla@uv.es
Bravo, Mª Jesús

Psicologia Social

963983606

maria.j.bravo@uv.es  

 Campillo Iborra, Neus  Filosofia  963 864 434
 963 983 737
 neus.campillo@uv.es
 Colaizzi, Giulia  Teoria dels Llenguatges i Ciències de  la Comunicació  963 864 264
 963 864 285
 giuliana.colaizzi@uv.es
 Cucó Giner, Josepa  Sociologia i Antropologia Social  963 828 454
 963 828 460
 josepa.cuco@uv.es
 Díaz Martínez, Capitolina  Sociologia i Antropologia Social  963 828 454
 963 828 465
 capitolina.diaz@uv.es
 Donat Colomer, Francisco  Infermeria  963 983 271  francisco.donat@uv.es
 Gil Junquero, Mónica  Sociologia i Antropologia Social  961 625 942  monica.gil@uv.es
 Gómez Sánchez, Lucía  Psicologia Social  963 864 473
 963 864 560
 lucia.gomez-sanchez@uv.es
Guaman, Dori

 Dret del Treball i de la Seguretat Social

963828175

adoracion.guaman@uv.es

Jabbaz Churba, Marcela

Sociologia i Antropologia Social

963825484
961625942

marcela.jabbaz@uv.es

 Lacomba Vázquez, Joan  Treball Social i Serveis Socials  963 828 180
 963 828 183
 joan.lacomba@uv.es

 López Clavel, Pau

 Hª Contemporània.

Investigador en formació     

963 983 796  pau.lopez@uv.es
 Marrades Puig, Ana  Dret Constitucional, Ciència Política i de l'Administració  963 828 120
 963 828 811
 ana.i.marrades@uv.es
 Mestre i Mestre, Ruth  Filosofia del Dret, Moral i Política  963 828 129
 963 828 819
 ruth.mestre@uv.es
 Molina Galvañ, M. Dolores  Didàctica i Organització Escolar  963 864 722  m.dolores.molina@uv.es
 Moltó Carbonell, Mª Luisa  Anàlisi Econòmica  963 828 246
 963 828 245
 luisa.molto@uv.es
 Morant Deusa, Isabel  Història Moderna  963 864 245
 963 983 636
 isabel.morant@uv.es
 Moriana Mateo, Gabriela  Treball Social i Serveis Socials  963 828 189  gabriela.moriana@uv.es
 Mut Montalva, Elena  Treball Social i Serveis Socials  963 828 189  elena.mut@uv.es
 Pedro Bueno, Aurora  Economia Aplicada  963 828 428
 963 828 611
 aurora.pedro@uv.es
 Pla Julián, isabel  Economia Aplicada  963 828 428
 963 828 420
 isabel.pla@uv.es
 Sanfeliu Gimeno, Luz  Educació Comparada i Hª de l'Educació  963 864 428
 963 864 686
 m.luz.sanfeliu@uv.es
Soler Sánchez, Margarita  Dret Constitucional, Ciència Política i de l'Administració 963828925 margarita.soler@uv.es
 Talens Carmona, Jenaro  Teoria dels Llenguatges  963 864 264
 963 983 274
 jenaro.talens@uv.es
 Vázquez Verdera, Victoria  Teoria de l'Educació  963 864 736
 963 864 672
 toya.vazquez@uv.es
 Verdeguer Aracil, Inmaculada  Treball Social i Serveis Socials  963 828 180
 963 828 185
 inmaculada.verdeguer@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies