Logo de la Universdad de Valencia Logo Unidad de Igualdad Logo del portal

Nom

Centre/Servei

Email

Helena Rausell Guillot Vicerectora d'Igualtat, Diversitat i Polítiques Inclusives Vicerec.igualtat@uv.es
Rosa Mochales San Vicente Directora de la Unitat d’Igualtat R.M.Mochales@uv.es
Gabriela Moriana Mateo Directora Institut Universitari d’Estudis de les Dones Gabriela.Moriana@uv.es 
María Rodrigo Giménez  Facultat Psicologia i Logopèdia Maria.F.Rodrigo@uv.es
Adela Mauri Aucejo Facultat Química Adela.Mauri@uv.es
Cristina Crespo Soler Facultat Economia Cristina.Crespo@uv.es
Anabel Forte Deltell   Facultat Matemàtiques Anabel.Forte@uv.es
Pascuala García Martínez Facultat Física    Pascuala.Garcia@uv.es
Fabiola Meco Tebar Facultat Dret    Fabiola.Meco@uv.es 
Marisa Vázquez de Ágredos Pascual Facultat Geografia i Història

M.Luisa.Vazquez@uv.es 

Ariadna Fuertes Seder Escola Tècnica Superior d’Enginyeria Ariadna.Fuertes@uv.es
Gloria Segarra Irlés Facultat Medicina I Odontologia Gloria.Segarra@uv.es
Marcela Jabbazz Churba Facultat Ciències Socials Marcela.Jabbaz@uv.es
Belén Fouz Rodríguez   Facultat Ciències Biològiques    Belen.Fouz@uv.es
María Huertas González Serrano Facultat Ciències de l'Activitat Física i l'Esport  m.huertas.gonzalez@uv.es
Inmaculada Chiva Sanchís Facultat Filosofia i Ciències de l'Educació Inmaculada.Chiva@uv.es
Aranzazú Ruescas Nicolau Facultat de Fisioteràpia Arancha.Ruescas@uv.es
Begonya Pozo Sánchez Facultat Filologia, Traducció i Comunicació    begona.pozo@uv.es
Isabel Martínez Martínez Facultat Infermeria i Podologia M.Isabel.Martinez@uv.es
Amparo Hurtado Soler   Facultat de Magisteri Amparo.Hurtado@uv.es
Hortensia Rico Vidal Facultat Farmàcia Hortensia.Rico@uv.es
Rosa Mochales San Vicente Serveis Centrals R.M.Mochales@uv.es
Pepe Ramírez Martínez  Serveis Generals Jose.Ramirez@uv.es
Maribel Belda Ferrer    Representació Sindical-CCOO    maria.i.belda@uv.es
Encarna Canet Benavent Representació Sindical-STEPV   Encarna.Canet@uv.es
Vanessa Campos Climent Representació Sindical-STEPV    

Vanessa.Campos@uv.es

Silvia Arranz Ferre Representació Sindical-UGT Silvia.Arranz@uv.es
Emilia Moreno de la Vieja Representació Sindical-CGT Emilia.Moreno@uv.es
Carmen Mifsut Herrera Representació Sindical-CGT mifsut@uv.es
MªLuisa Manzano Hernández Representació Sindical-SATTUI Luisa.Manzano@uv.es
Carmen Hernández Ortega Representació Sindical-CSIF Carmen.Hernandez-Ortega@uv.es
Gloria Royo de León Representació Sindical-CSIF Gloria.Royo@uv.es
Laura Guzmán Taberner Representació del SEDI Laura.Guzman@uv.es
Sonia Rodríguez Llamas Cap d'iniciatives VR Igualtat

srllamas@uv.es

Isabel Núñez Ruiz Unitat d'Igualtat Isabel.Nunez@uv.es
Pau Serrano i Magdaleno Unitat d'Igualtat Pau.Serrano@uv.es
Inés Soler Julve Unitat d'Igualtat Ines.Soler@uv.es

Se puede consultar el Reglamento de la Comisión de Políticas de Igualdad de la Universitat de València (CPIUV)