Líder del projecte
  Esteban Sanchis Kilders forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
Representació de l'alumnat
  Samuel López Carril samuel.lopez@uv.es  
 
  Inés Lledó Mateo illema@uv.es  
 
1. Administració
Gestora del projecte Karin Wascher Ausina forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
2. Estructures comunes
Gestora del projecte Amparo Villén Hueso forthem@uv.es +34 96 386 44 98
 
3. Acadèmia digital
Tècnic informàtic Diego García Fabra diego.garcia-fabra@uv.es +34 96 162 50 39
 
Gestora del projecte Amparo Villén Hueso forthem@uv.es +34 96 386 44 98
 
4. Mobilitat
Membre del consell de la missió Carles Padilla Carmona forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
Membre del consell de la missió Carlos Pomer Monferrer forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
Experta en mobilitat Esther Enjuto Castellanos forthem@uv.es +34 96 386 48 02
 
Gestora del projecte Tania Martínez Navarro forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
5. Laboratoris
Membre del consell de la missió Alfredo García Prats alfredo.garcia@uv.es +34 96 162 52 95
 
Membre del consell de la missió Samuel López Carril samuel.lopez@uv.es  
 
Coordinador del laboratori de Transformació Digital José Carlos Pedrosa López j.carlos.pedrosa@uv.es +34 96 162 53 15
 
Coordinadora del laboratori de Vivint Europa María Torres Pérez maria.torres@uv.es +34 96 382 86 67
 
Coordinadora del laboratori de Diversitat i Migració Carmen Carmona Rodríguez carmen.carmona@uv.es +34 96 386 43 30
 
Coordinador del laboratori de Multilingüisme en l' Escola i en l'Educació Superior Sergio Maruenda Bataller sergio.maruenda@uv.es +34 398 35 83
 
Coordinadora del laboratori de Nutrició i Ciència dels Aliments Lara Manyes Font lara.manyes@uv.es  
 
Coordinador del laboratori de Nutrició i Ciència dels Aliments Antonio Cilla Tatay antonio.cilla@uv.es +34 96 354 49 72
 
Coordinadora del laboratori de Clima i Recursos Inmaculada Revuelta Pérez inmaculada.revuelta@uv.es +34 96 382 88 02
 
Coordinadora del laboratori de Clima i Recursos Olga Novillo Sanjuan olga.novillo@uv.es  
 
Coordinadora del laboratori de Resiliència, Qualitat de Vida y Canvi Demogràfic Silvia Corchón Arreche silvia.corchon@uv.es +34 96 398 31 53
 
Coordinadora del laboratori de Resiliència, Qualitat de Vida y Canvi Demogràfic Vanessa Sánchez Martínez vanessa.sanchez@uv.es +34 96 398 31 53
 
Gestora del projecte Tania Martínez Navarro forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
6. Compromís amb la comunitat
Membre del consell de la missió Esteban Sanchis Kilders forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
Membre del consell de la missió José Ramón Insa Agustina jose.insa@uv.es +34 96 398 38 27
 
Membre del consell de la missió Carmen Lloret Catalá m.carmen.lloret@uv.es +34 96 339 50 47
 
Representant del Servei d'Informació i Dinamització Laura Guzmán Taberner laura.guzman@uv.es +34 96 398 33 88
 
Gestora del projecte Karin Wascher Ausina forthem@uv.es +34 96 386 42 90
 
7. Sostenibilitat i difusió
Gestora del projecte Karin Wascher Ausina forthem@uv.es +34 96 386 42 90