Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
Agulló Díaz, María del Carmen Titular 963864686
m.carmen.agullo@uv.es
document
Ancheta Arrabal, Ana Contractada Dra Interina 963864100 -  ext. 51398
Ana.Ancheta@uv.es
document
Asensio Ramón, Patricia Associada 963864433
Patricia.Asensio@uv.es
document
Bascuñán Cortés, Javier Cayetano Contractat Dr 963864687
javier.bascunan@uv.es
document
Borrell Morant, Óscar Associat 963988428
oscar.borrell@uv.es
document
Comes Hernández, Salvador Associat 963395047
salcoher@uv.es
document
Cruz Orozco, José Ignacio Titular 963864713
jose.i.cruz@uv.es
document
Escolano Zamorano, Esther Associada 963864433
Esther.Escolano@uv.es
document
Fernández Soria, Juan Manuel Catedràtic 963864715
juan.m.fernandez@uv.es
document
García de Fez, María Sandra Contractada Dra Interina 963864721
M.Sandra.Garcia@uv.es
document
García Ibáñez, María Consuelo Associada 963864587
M.Consuelo.Garcia@uv.es
document

Laudo Castillo, Xavier

Ajudant Dr 963983250
xavier.laudo@uv.es
document
Lázaro Lorente, Luís Miguel Catedràtic 963864718
luis.lazaro@uv.es
document
Lloret Catalá, María del Carmen Ajudanta Dra 963864587
M.Carmen.Lloret@uv.es
document
Lluch Alemany, Pablo  Associat 963864433
Pablo.Lluch@uv.es
document
López Jiménez, José Daniel Associat 963864721
j.daniel.lopez@uv.es
document
López Martín, Ramón Catedràtic 963864704
ramon.lopez@uv.es
document
López Torrijo, Manuel Titular 963864717
manuel.lopez-torrijo@uv.es
document
Martínez Usarralde, María Jesús Titular 963864684
m.jesus.martinez@uv.es
document
Mayordomo Pérez, Alejandro Catedràtic 963864716
alejandro.mayordomo@uv.es
document
Mengual Andrés, Santiago Contractat Dr 963864683
Santiago.Mengual@uv.es
document
Monroig Climent, Vicent Associat 963395047
Vicent.Monroig@uv.es
document
Payá Rico, Andrés Contractat Dr 963864840
Andres.Paya@uv.es
document
Sanfeliu Gimeno, Luz Titular 963864838
M.Luz.Sanfeliu@uv.es
document
Senent Sánchez, Joan Maria Titular 963864588
joan.m.senent@uv.es
document

Sierra Pérez, Susana Evelyn

Associada 963395047
susana.sierra@uv.es
document

Valiente Pastor, María Pilar

Associada 963864433
m.pilar.valiente@uv.es
document
Vercher Benavent, Joan Miquel Associat 963864721
J.Miquel.Vercher@uv.es
document
Viana Orta, María Isabel Ajudanta Dra 963864587
M.Isabel.Viana@uv.es
document
Vila Vázquez, José Javier Associat 963864428
Javier.Vila@uv.es
document
Villar Herrero, Mónica Associada 963864433
monica.villar@uv.es
document

Zafra García, Aurora

Associada 963864433
aurora.zafra@uv.es
document

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies