Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Instrument musical

 

Nom i cognoms Departament Contacte
Anna Mª Devís Arbona Dpto. de Didàctica de la Llengua i la Literatura Anna.Devis@uv.es 
Ricard Silvestre Vañó Dpto. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal (Plàstica) Ricard.Silvestre@uv.es
Ana M. Botella Nicolás Dpto. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal (Musical) Ana.Maria.Botella@uv.es
Manuel Monfort Pañego Dpto. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal (Corporal) Manuel.Monfort@uv.es 
David Arnau Vera Dpto. de Didàctica de les Matemàtiques David.Arnau@uv.es
Juan Carlos Colomer Rubio Dpto. de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials (Socials) Juan.Colomer@uv.es 
Vicente Sanjosé López Dpto. de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials (Experimentals) Vicente.Sanjose@uv.es 
Miguel Ángel Alabau Administrador Facultat Magisteri Miguel.A.Alabau@uv.es 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies