Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Llengua i Literatura

DOCENTS:

Cognoms i Nom

Categoria

Contacte

Ballester Roca, Josep

Catedràctic Univ.

(9639) 83830 - Josep.Ballester@uv.es 

Bataller Catalá,  Alexandre

Titular Univ.

(9616) 25432 - Alexandre.Bataller@uv.es 

Devís Arbona,  Anna

Titular Univ.

(9616) 25436 - Anna.Devis@uv.es 

García Folgado, María José

Titular Univ.

(9638) 64968 - Maria.Jose.Garcia-Folgado@uv.es 

García Pastor, María Dolores

Titular Univ.

(9638) 64899 - Maria.D.Garcia@uv.es 

Garcia Raffi,  Josep Vicent

Titular Univ.

(9638) 64301 - Josep.Garcia-Raffi@uv.es 

Martín Ezpeleta, Antonio León

Titular Univ.

(9638) - 64968 - Antonio.L.Martin@uv.es  

Reyes Torres, Agustín

Titular Univ.

(9638) 64072 - Agustin.Reyes@uv.es 

Gómez Devís, Begoña

Contractada Dra.

(9638) 28525 - M.Begona.Gomez@uv.es 

Ibarra Rius, Noelia

Titular Univ.

(9638) 28533 - Noelia.Ibarra@uv.es 

Morón Olivares, Eva

Contractada Dra.

(9616) 25357 - Eva.Moron@uv.es 

Rodríguez Gonzalo, Carmen

Titular Univ.

(9639) 83832 - Carmen.Rdez-Gonzalo@uv.es  

Oltra Albiach,  Miquel Àngel

Contractat Dr.

(9639) 83825 - Miquel.Oltra@uv.es 

Villacañas de Castro, Luis Sebastián

Titular Univ.

(9639) 83826 - Luis.Villacanas@uv.es 

Saneleuterio Temporal, Elia

Contractada Dra.

(9616) 25353 - Elia.Saneleuterio@uv.es 

Alcantud Díaz, María

Contractada Dra.

(9616) 25028 - Maria.Alcantud@uv.es 

Chireac, Silvia María

Contractada Dra.

(9639) 83228 - Silvia.Chireac@uv.es 

Gómez López, Ángela

Ajudanta Dra.

                         Angela.Gomez@uv.es 

Mínguez López, Xavier

Ajudant Dr.

(9639) 83829 - Xavier.Minguez@uv.es 

López Río, Ximo

Associat Univ.

9638(64485) - Ximo.Lopez-Rio@uv.es 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies