• Estudiants del Campus de Tarongers UV
Càrrec Nom Correu
Delegat de la Rectora per a la Docència en Centres Assistencials Almerich Silla, Jose Manuel jose.m.almerich@uv.es
Delegat de la Rectora per a la Universitat Digital Claver Iborra, Jose Manuel jose.claver@uv.es
Delegada de la Rectora per al Museu d'Història Natural Garcia Forner, Ana Maria anna.garcia@uv.es
Delegat de la Rectora per al Campus d'Excel·lència Garcia Martinez, Rafael Jesus rafael.garcia-martinez@uv.es
Delegat de la Rectora per a Comunicació Online Gonzalbo Gomez, Josep josep.gonzalbo@uv.es
Delegat de la Rectora per al Pla Estratègic Gonzalez Cruz, Tomas tomas.gonzalez@uv.es
Delegada de la Rectora per al Pla d'Incorporació a la UV Lorente Carchano, Maria Jose maria.j.lorente@uv.es
Delegat de la Rectora per a Projectes Europeus de Recerca Muñoz Sanjose, Vicente vicente.munoz@uv.es
Delegat de la Rectora per a Intercanvi i Mobilitat Rosado Muñoz, Alfredo alfredo.rosado@uv.es
Delegada de la Rectora per a la Sostenibilitat Rueda Segado, Maria Pilar pilar.rueda@uv.es
Delegat de la Rectora per a Cooperació Soriano del Castillo, Jose Miguel jose.soriano@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies