BibliotequesUVUniversitat de València Logo del portal

Biblioteca d'Humanitats Joan Reglà
Directora Ana Barbeta Márquez 96 386 40 10

Ana.Barbeta@uv.es  

Coordinacions      

Adquisicions i procés técnic

Rosa Ana Toledo Mas 96 386 44 26

Rosa.Toledo@uv.es

Informació bibliogràfica i referència

Eva Montilla Navas 96 386 48 10 Eva.Montilla@uv.es  

Préstec

Pilar Montañana Ros 96 386 44 95 Maria.Montanana@uv.es 

Publicacions periòdiques

Rosario Ferrer Gimeno 96 386 47 77 Rosario.Ferrer@uv.es  

Suport a la investigació

Maria José Gimeno Montoro 96 386 4842 Mariajose.Gimeno@uv.es  

Resta del personal

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.