Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Facultat de Dret

 

Nom

Categoria

Personal

Contacte

Zafra Pertusa, José Vicente

Administrador

 

96 3828708
Jose.Zafra@uv.es

Puchol Codina, Juan

Tècnic Superior Gestió Administrativa

Grau i Doctorat

96 3828510
Juan.Puchol@uv.es

Molines Momparler, Maica

Tècnica Mitjana de Gestió

Postgrau (Màster)

96 1625362        

maica@uv.es

Solaz Estellés, Joaquín

Tècnic Mitjà de Gestió

Grau

96 3828716
Joaquin.Solaz@uv.es

Ferrer Balaguer, Jorge R.

Responsable Coordinador Titulacions

Grau

96 3828676

Jorge.R.Ferrer@uv.es

Cruz Vidal, Mª Jesús

Administrativa

Títols i Practicum

96 3828597
M.Jesus.Cruz@uv.es

Mínguez García, María José

Administrativa

Títols i Practicum

96 3828509
Maria.J.Minguez@uv.es

Peña Carrión, Julia

Administrativa

Certificats, carnets, trasllats i homologació

96 3828658

pecaju@uv.es

Moltó Portaceli, Cristina

Administrativa

 

96 1625207
Cristina.Molto@uv.es

Ferrero Kellerhoff, M. Guillermina

Administrativa

Taxes i beques

96 3828595
M.Guillermina.Ferrero@uv.es

Belenguer Blasco, Patricia

Cap d'Unitat de Gestió

OCA Grau (Organització Curs Acadèmic) 

96 1625205
Patricia.Belenguer@uv.es

Melo Bo, Rosana

Administrativa

Postgrau (Màster)

96 3828112
Rosa.Melo@uv.es

Pérez Gimeno, Mª Pilar

Administrativa

Postgrau (Màster)

96 1625209
Pilar.Perez-Gimeno@uv.es

Morant Carrilero, Sara

Administrativa

Postgrau (Màster)

96 3828838
Sara.morant@uv.es

Morán López, Mª Salud

Administrativo

Postgrau (Màster) i Doctorat

96 1625067
Salud.Moran@uv.es

Talens Moncho, Isabel

Administrativa

Actes i Reconeixements

96 1625206
Isabel.Talens@uv.es

Grancha Simón, Carmen Administrativa TFG i Reconeixements

96 1625208  

M.Carmen.Grancha@uv.es

Azorí Sanz, Ángela

Administrativa

Certificats

96 3828594
Angela.Azori@uv.es

Cubells Cantó, Dolores

Cap d'Unitat de Gestió

Erasmus i Programes Internacionals

96 3828589
cubells@uv.es

García Moragues, María Francisca

Administrativa

Registre

96 1625055
Francisca.Garcia@uv.es

Rubio Sanz, María

Aux. Serveis

Secretaria


Maria.Rubio@uv.es

Reche Castellón, Remedios

Aux. Serveis

Secretaria

96 3828593
Remedios.Reche@uv.es

Estellés Fernández, María José

Cap d' Unitat de Gestió

Gestió Econòmica

96 3828590
Maria.J.Estelles@uv.es

Trujillo Capilla, Cándido

Administratiu

Gestió Econòmica

96 3828715
Candido.Trujillo@uv.es

Castillo Molina, Francisco

Administratiu

Gestió Econòmica

96 3828591
Francisco.J.Castillo@uv.es

Collado Fons, Luisa

Administrativa

Gestió Econòmica

96 1625204
Luisa.Collado@uv.es

Urda Pérez, Mª Elena

Administrativa

Gestió Econòmica

96 1625954
M.Elena.Urda@uv.es

Mira Pla, Jesús

Administrativa

Deganat

96 3828659

Jesus.Mira@uv.es
 

Vicent Casañ, Laura

Secretària Degana

Deganat

96 3828709
Laura.Vicent@uv.es

Brun Sorni, Herminia

Administrativa

Deganat

96 3828711
Herminia.Brun@uv.es

Campos Olea, Miguel Ángel

Coordinador de Serveis

Consergeria

96 1625321
Miguel.A.Campos@uv.es

Aparisi Ibáñez, María

Aux. Serveis

Consergeria

96 3828653
 

Mirkova Panova, Miroslava

Aux. Serveis

Consergeria

96 3828653
Miroslava.Panova@uv.es

Martínez Plaza, Juan Manuel

Aux. Serveis

Consergeria

96 3828653
Juan.Manuel.Martinez@uv.es

Ripollés Galotto, Carmen Lourdes

Aux. Serveis

Consergeria

96 3828653
Carmen.Ripolles@uv.es

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies