Setmana Internacional 2019 (curs 2020-2021)

1. Sessions informatives Erasmus Estudis per titulació 2019
2. Xerrada informativa Programa Erasmus Pràctiques
3. Xarrada informativa Programa Internacional
4. Xarrada informativa Mobilitat Inclusiva

Presentació XVII Setmana Internacional

Guia per a mobilitats en el curs 2020-2021

1. Sessions informatives Erasmus Estudis per titulació 2019

 

Consulta la teua sessió informativa per titulació en els cartells anunciadors o en la següent llista.

 

CAMPUS DE BURJASSOT-PATERNA

 

  • ESCOLA TÈCNICA SUPERIOR D'ENGINYERIA (ETSE): dimecres 13 de novembre, 13:00 h. Aula 0.2.4
  • FACULTAT DE CIÈNCIES BIOLÒGIQUES: dimarts 12 de novembre, 14:00 h. Sala d'Actes Biblioteca de Ciències
  • FACULTAT DE CC MATEMÀTIQUES: dilluns 11 de novembre, 11:00 h. Sala de Graus de Matemàtiques
  • FACULTAT DE FARMÀCIA: dimecres 13 de novembre, 13:00 h. Sala de Graus de Farmàcia
  • FACULTAT DE FÍSICA: dimarts 12 de novembre, 13:00 h. Sala de Graus "Lise Meitner"
  • FACULTAT DE QUÍMICA: dijous 14 de novembre, 13:00 h.  Aula E1.1

 

CAMPUS DELS TARONGERS

 

  • FACULTAT DE CC SOCIALS: dimarts 12 de novembre, 11:00 h. Aula 101. Aulari Nord
  • FACULTAT DE MAGISTERI: dimarts 12 de novembre, 13:00 h. Aula PB04
  •  FACULTAT DE DRET (dos sessions)

Matinal totes les titulacions: dimecres 13 de novembre, 12:00 h. Aula 101. Aulari Nord

Vespertina totes les titulacions: dimecres 13 de novembre, 15:30 h. Salá de Graus Facultat de Dret

  • FACULTAT D’ECONOMIA (diverses sessions)

GRAU EN INTERNATIONAL BUSINESS: dimecres 13 de novembre, 10:00 h. Aula 101. Aulari Sud

DOBLE GRAU EN TADE: dilluns 11 de novembre, 12:30 h. Aula 101. Aulari Sud

GRAU EN ADE: dimarts 12 de novembre, 16:00 h. Aula 101. Aulari Sud

GRAU EN ECONOMIA: dilluns 11 de novembre, 10:00 h. Aula 101. Aulari Sud.

GRAU EN TURISME  i GRAU EN FINANCES I COMPTABILITAT: dimecres 13 de novembre, 12:30 h. Aula 101. Aulari Sud.

DOBLE GRAU EN ADE-DRET: dilluns 11 de novembre, 10:00 h. Aula 110, Aulari Sud

 

CAMPUS DE BLASCO IBÁÑEZ

 

  • FACULTAT DE CC DE L’ACTIVITAT FÍSICA I L’ESPORT: dimarts 12 de novembre, 16:00 h. Aula M-26A
  • FACULTAT DE FILOSOFIA I CC DE L’EDUCACIÓ: dimecres 13 de novembre, 13:00 h. Aula FCE1
  • FACULTAT DE FISIOTERÀPIA: dimecres 13 de novembre, 13:30 h. Sala de Graus
  •  FACULTAT DE GEOGRAFIA  I HISTÒRIA: dimarts 12 de novembre, 9:30 h. Sala d'Actes Joan Fuster
  • FACULTAT D’INFERMERIA  I PODOLOGIA: dijous 14 de novembre, 9:30 h. Aula 2.2
  • FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA: dijous 14 de novembre, 12:00 h. Aula Magna
  • FACULTAT DE PSICOLOGIA: dijous 14 de novembre, 13:30 h. Sala d'Actes
  • FACULTAT DE FILOLOGIA, TRADUCCIÓ I COMUNICACIÓ (diverses sessions)

GRAUS EN FILOLOGIA CLÀSSICA, CATALANA i LLENGÜES MODERNES:  dilluns 11 de novembre, 12:00 h. Sala d'Actes

GRAU EN ESTUDIS ANGLESOS i TRADUCCIÓ I MEDIACIÓ INT.: dimarts 12 de novembre, 10:00 h. Sala d'Actes

GRAUS EN COMUNICACIÓ AUDIOVISUAL i PERIODISME: dimarts 12 de novembre, 12:00 h. Sala d'Actes

GRAU EN ESTUDIS HISPÀNICS: dimecres 13 de novembre, 12:00 h. Sala d'Actes

CAMPUS D'ONTINYENT

2. Xerrada informativa Programa Erasmus Pràctiques 

  • Totes les titulacions: dijous, 14 de novembre, 9:00 h. Sala d'Actes. Facultat de Filologia
  • Cartell informatiu 

3. Xerrada Informativa Programa Internacional

  • Totes les titulacions: dijous, 14 de novembre, 11:00 h. Sala d'Actes. Facultat de Filologia
  • Cartell informatiu 

 5. Xarrada informativa Mobilitat Inclusiva

  • Totes les titulacions: dimecres, 13 de novembre, 12:00 h. Sala d'Actes. Facultat de Psicologia
  • Cartell informatiu

 

 

 

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies