Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Investigadora

Organigrama

Servei d'Investigació i Innovació

El Servei d’Investigació i Innovació s'organitza en diferents seccions:

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Vicegerenta d'Investigació, Transferència i Innovació Lucía Echevarría Gil 96 38 64039 Lucia.Echevarria@uv.es

 

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap del Servei Fernando Sánchez Carmen 96 38 64041 Servei.Investigacio@uv.es

Secció d'R+D+I Contractada

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció María Dolores Blanco López 96 39 83282 Dolores.Blanco@uv.es
Tècnica Superior Yolanda Lloret Oller 96 39 83810 Yolanda.Lloret@uv.es
Tècnic Superior Manuel González Pérez Ext. 52452 Manuel.A.Gonzalez@uv.es
Tècnica Mitjana Enriqueta Gómez Garijo 96 38 64044 Enriqueta.Gomez@uv.es
Tècnic Mitjà Agustín González Steinbauer  96 39 83102 Agustin.A.Gonzalez@uv.es
Cap d'Unidad Alicia López Mesonero Ext. 51379 Alicia.Lopez-Mesonero@uv.es
Administrativa María Jesús Gomez Belda 96 38 64061 M.Jesus.Gomez@uv.es
Administrativa Marta González Alcaide 96 38 64044 Marta.Gonzalez-Alcaide@uv.es
Administratiu Vicente Maicas Manini 96 39 83080 Vicente.Maicas@uv.es
Administrativa Verónica Vergé Marcos 96 38 64044 Veronica.Verge@uv.es
Administratiu Román Cambra Colmenero   Roman.Cambra@uv.es
Administrativa Carolina Marco Campos Ext. 51379 Carolina.Marco@uv.es

Secció de Recursos i Programes de Suport d'R+D+I

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció Gemma Calabuig Chafer 96 39 83447 Gemma.Calabuig@uv.es
Tècnic Superior José Miguel Albarracín Bernat 96 38 64387 epif@uv.es
Tècnic Superior Jose María Chulvi Carbonell 96 39 83081 epif@uv.es
Tècnica Mitjana Rut Albert Ballester Ext. 51060 epif@uv.es
Tècnica Mitjana Alicia Celda Clemente 96 39 83993 epif@uv.es
Tècnic Mitjà Pablo Lirola Mateu Ext. 51060 epif@uv.es
Cap d’Unitat M. Rosa Sánchez del Río 96 39 83617 epif@uv.es
Cap d’Unitat Aurora Vila Gorgé 96 39 83369 mobinv@uv.es
Administrativa M. Yolanda Grimalt Gavidia 96 39 83084 mobinv@uv.es
Administrativa Herminia Salvi Salvador 96 38 64387 epif@uv.es
Administratiu David Sánchez Collazo Ext. 51060 epif@uv.es
Administratiu Pablo Alcocer Valderrama 96 38 64387 epif@uv.es
Administrativo Jose Carlos Novo Picouto Ext. 51205 epif@uv.es
Administrativa Cristina Olmo Baviera 96 39 83822 epif@uv.es
Administrativa Alba Blasco Sanchis 96 38 64043 epif@uv.es

Secció d'R+D+I Internacional

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció María Angeles Sanchis Polo Ext. 51276 operuv@uv.es
Tècnic Superior Pablo Aller Morán 96 35 44100 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior Rosa García Pérez Ext. 51139 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior Jane Moreno Mercer 96 35 44100 operpromocion@uv.es
Tècnic Superior Marcos Pérez Olmedilla 96 35 44100 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior M. Paz Ruiz Sancho 96 35 44100 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior Verònica Estruch Giner 96 35 43956 operpromocion@uv.es
Tècnic Superior Jose Vicente Chorda Sancho 96 35 43956 operpromocion@uv.es
Tècnic Superior Sebastián Torrijos García Ext. 51363 operuv@uv.es
Tècnica Mitjana Teresa Sauri Rodríguez Ext. 51357 operuv@uv.es
Administrativa Iluminada Alabau Márquez 96 39 37736 operuv@uv.es
Administrativa Mercedes Zaragoza Soriano 96 39 83621 operuv@uv.es
Administrativa Dolores Santaya Juan 96 39 83989 operuv@uv.es
Administratiu Alvaro Araque Herraiz 96 39 83990 operuv@uv.es

Secció d'R+D+I Subvencionada

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció Miguel Angel Bermúdez López 96 39 83821 sijuseg@uv.es
Tècnica Superior Susana Barrachina Celda 96 39 83971 sijuseg@uv.es
Tècnica Mitjana M. Rosario Alhambra Giménez 96 39 83382 sijuseg@uv.es
Tècnic Mitjà Javier Mora Mateo 96 39 83103 sijuseg@uv.es
Cap d’Unitat Carmen López López Ext. 51315 policien@uv.es
Administrativa Eva María Campos Puerto 96 39 83970 policien@uv.es
Administrativa Nieves Sandalinas Aleixandre Ext. 51258 policien@uv.es

Secció d'Innovació: Valorització i Emprenedoria

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció Montserrat Pons Bisbal 96 38 64710 Montserrat.Pons@uv.es
Tècnica Superior Eva María Escuder Silla 96 39 83810 Eva.Escuder@uv.es
Tècnic Superior Santiago Miralles Ricós 96 38 64042 Santiago.Miralles@uv.es
Tècnica Superior Yoreley Cancino Solorzano 96 39 83142 Yoreley.Cancino@uv.es
Tècnica Superior Ana Marco Sanchis   Ana.Marco@uv.es
Tècnica Mitjà Rocio Ureña Robles   Rocio.Ureña@uv.es
Cap d'Unitat M. Amparo Miguel García 96 38 64061 Amparo.Miguel@uv.es

Secció de Control Financer, Auditoria i Fons Estructurals d'R+D+I

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció Guillermo García Bonilla 96 39 83132 Guillermo.Garcia-Bonilla@uv.es
Tècnica Superior Rosa María Rodríguez Barrera 96 39 83459 Rosa.Rodriguez@uv.es
Tècnic Mitjà Antonio Bombín de Pablo Ext. 51312 sijuseg@uv.es
Tècnica Mitjana Laura Silvestre Ibor Ext. 51025 sijuseg@uv.es
Tècnica Mitjana Mª Ester García Moner Ext. 51312 sijuseg@uv.es
Cap d’Unitat Jesús Navarro Collado 96 39 83570 Jesus.Navarro-Collado@uv.es
Administrativa María Ascensión Moltó Doménech Ext. 51012 M.Ascension.Molto@uv.es
Administrativa Olga Mora Belda 96 38 64501 sijuseg@uv.es

Secretaria Tècnica

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Tècnica Superior Marta Garcés Garcia 96 35 44119 sectesi@uv.es
Tècnic Superior Marcos Signes Orovay 96 39 83943 sectesi@uv.es
Tècnica Mitjana M. Carmen Carretero Rocamora 96 39 83943 sectesi@uv.es
Tècnic Mitjà Isaac Fernández Alcácer 96 38 64295 sectesi@uv.es
Cap d’Unitat Maria Ferriols Ruiz de la Hermosa 96 39 83082 sectesi@uv.es
Administrativa M. Mar Ordaz Barceló Ext. 83914 sectesi@uv.es
Administrativa María Mercedes García Pertegaz   sectesi@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies