Assignatures  Nom  Contacte

Coordinador

Sanjuan Nebot, Lluís

lluis.f.sanjuan@uv.es

Alemany

Esteban Fenollosa, María del Cielo madelces@uv.es

Anglès

Gregori Signes, Carmen

carmen.gregori@uv.es

Biologia

Pascual Calaforra, Lluis

luis.pascual@uv.es

Castellà

Satorre Grau, Francisco Javier

fco.javier.satorre@uv.es

Comentari de Text d’Actualitat

Serra Alegre, Enric

enrique.serra@uv.es

Dibuix Artístic

Gamir Sorio, María Dolores

mdgamir@ono.com

Dibuix Tècnic

Albero Hernández, Roberto

roalher@hotmail.com

Filosofia

Claramonte Sanz, Vicente

vicente.claramonte@uv.es

Física

Castillo Giménez, María VIctoria

m.victoria.castillo@uv.es

Francés

Ramos Gay, Ignacio

ignacio.ramos@uv.es

Geografia

Membrado Tena, Joan Carles

Joan.Membrado@uv.es

Història

Frasquet Miguel, María Ivana mafrasmi@uv.es

Italià

Calvo Rigual, Cesáreo

cesareo.calvo@uv.es

Matemàtiques

Galbis Verdú, Antonio

antonio.galbis@uv.es

Portugués

Álvarez Sellers, Rosa

maria.r.alvarez@uv.es

Química

Borrás Almenar, Juan José

juan.j.borras@uv.es

Tècniques d'Expressió Graficoplàstiques

Gamir Sorio, María Dolores

mdgamir@ono.com

Valencià

Martí Mestre Joaquim

joaquin.marti@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies